Adem Çelik Beykent Vakfı Öğrenim Bursu – Burs Ücretleri
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  438276,691
  % -1,00
 • BIST 100
  %

 Adem Çelik Beykent Vakfı Öğrenim Bursu

 Adem Çelik Beykent Vakfı Öğrenim Bursu

                                                   Adem Çelik Beykent Vakfı Öğrenim Bursu

Adem Çelik Beykent Vakfı tarafından, öğrencilere burs verilmektedir. Vakıf, burs vererek, maddi imkanları yetersiz durumda olan öğrencilere maddi destek oluşturmayı amaçlamaktadır.

Adem Çelik Beykent Vakfı Öğrenim Bursu Nedir?

Adem Çelik Beykent Vakfı Öğrenim Bursu, Beykent Üniversitesi öğrencilerine verilmektedir. Burs almak isteyen öğrenciler için bazı koşullar bulunmaktadır. Beykent Üniversitesi, yıllardır öğrencilerine burs vermektedir. Üniversitede çok sayıda öğrenci, burslu okumaktadır. Beykent Üniversitesi verdiği burslarla, öğrencilere maddi destek oluşturmaktadır. Bu burslar, başarılı öğrencilere verilmektedir. Akademik Başarı Bursu, ÖSYM Başarı Bursu gibi bursları kapsamaktadır.

Adem Çelik Beykent Vakfı Öğrenim Bursu Ne Kadar?

Adem Çelik Beykent Vakfının, ÖSYM Başarı Burslarındaki burs tutarı 800 TL olarak belirlenmiştir. Her yıl, 9 ay süreyle 800 TL nakit burs verilmektedir.

Adem Çelik Beykent Vakfı Öğrenim Bursu Şartları Nelerdir?

Adem Çelik Beykent Vakfı tarafından verilen başarı bursu için bazı şartlar vardır. ÖSYM Başarı Bursu için, LYS sıralamalarında ilk 1000 içerisinde yer alan öğrencilere verilmektedir. Yani, öğrencinin ilk 1000 sıralaması içerisinde olması gerekmektedir. İlk 1000 içerisinde olup, Beykent Üniversitesini tercih eden öğrenciler burs alabilmektedir.

Adem Çelik Beykent Vakfı Öğrenim Bursu Başvuru ve Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Beykent Üniversitesi tarafından verilen burslar için net bir başvuru tarihi bulunmamaktadır. ÖSYM Bursu almaya hak kazanmış öğrenciler, eğitimin başlamasıyla burs almaya başlarlar.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için 444 1947 iletişim numarasından Beykent Üniversitesi ile iletişime geçebilirsiniz. Veya www.beykent.edu.tr adresinden faydalanabilirsiniz.

cial getusa seo analizi