Ankara Atalay Kız Öğrenci Yurdu – Burs Ücretleri
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  316193,699
  % 0,12
 • BIST 100
  %

Ankara Atalay Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Atalay Kız Öğrenci Yurdu

Yurt adı: Atalay Kız Öğrenci Yurdu

Yurt adresi: 
Beştepe Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 90 Beştepe / ANKARA

Yurt özellikleri: İçerisinde banyo ve wc bulunan 1, 2, 3 ve 4 kişilik suit odaları bulunmaktadır. Geniş ve ferah etüt salonları ve her detayı düşünülerek inşa edilmiş yeni binası ile hizmet vermektedir. Hergün oda temizliği ve haftalık nevresim değişimi yapılmaktadır. Ücretsiz çamaşırhane ve ütü kullanımı hizmetleri mevcuttur. Kendi profesyonel aşçıları tarafından hazırlanan sabah açık büfe kahvaltısı ve akşam 4 çeşit zengin menüsüyle öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Kapasiteye uygun restaurant kalitesinde yemekhane ve bahçe bulunmaktadır. Her odada televizyon ve buzdolabı bulunmaktadır. Baza sistemli ortopedik yataklar, kişiye özel elbise dolabı, çalışma masası ve özel komidin yer almaktadır. 24 saat sıcak su ve her odada kesintisiz internet bağlantısı mevcuttur. Yangın ihbar santrali ve her kısımda özel duman dedektörleri ve söndürme sistemleri bulunmaktadır. Öğrencilere asansör ve jenaratöden faydalanma imkanı da sunulmaktadır.

Yurt ücreti: Her şey dahil 675 TL’den başlayan taksitler, 10 veya 12 taksit ile ödeme imkanı ve kredi kartı ile ödeme seçeneği sunulmaktadır.

Yurt telefonu:  0 (312) 221 20 42 / 0 (507) 105 12 42

Yurt tanımı: ”Atalay Yurt ve Sağlık Danışmanlık Hizmetleri” Firması’nın bir kuruluşu olan Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu; İlk şubesi ile; 2009 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmete başlamıştır. Atalay Kız Öğrenci Yurdu, Emek ve Bahçelievler metro istasyonları ile Ankara’da bulunan birçok üniversiteye ve Ankara şehirlerarası otobüs terminaline 5 dakikalık yürüme mesafesinde kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. 2016 yılında yine Ankara’nın en merkezi ve güvenilir semti olan Beştepe’de ikinci şubesi de hizmete açılmıştır.

cial getusa seo analizi