Ankara Özel Ekin Kız Öğrenci Yurdu – Burs Ücretleri
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  316061,137
  % -0,02
 • BIST 100
  %

Ankara Özel Ekin Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Özel Ekin Kız Öğrenci Yurdu

Yurt adı: Özel Ekin Kız Öğrenci Yurdu

Yurt adresi:
3. Cadde 75.Sokak No: 12 (Eski 15.Sok Semt Hali Arkası) Bahçelievler / ANKARA

Yurt özellikleri:
1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik ve tek kişilik özel banyolu oda seçenekleri bulunmaktadır. Tüm odalarda anti bakteriyel, birinci sınıf ortopedik yataklar, kişiye özel çalışma masaları, kitaplıklar, geniş gardıroplar ve bir TV bulunmaktadır. Odalar oldukça geniş, ferah ve aydınlıktır. Odaların ve tüm kullanım alanların temizliği, hijyenik kullanıma hazır tutmak üzere kat görevlileri tarafından hergün düzenli olarak yapılmaktadır. Haftalık olarak nevresim değişimi olmaktadır. Sabah 17 çeşit açık büfe kahvaltı, akşam 5-6 çeşit yemek verilmektedir. Öğrencilerin çamaşırlarını yıkaması ve ütülemeleri için her katta çamaşır makineleri ve ütü odaları bulunmakta ve 24 saat kullanımlarına açık halde hizmet vermektedir. Yurt idaresi, öğrencilerinin özel günlerini düşünmüş olup belli zamanlarda sosyal aktiviteler ve eğlenceler düzenlemektedir. Öğrencilerin vakit geçirebilecekleri hobi alanları mevcuttur. Revir, yemekhane, öğrencilerin rahat ders çalışabilmeleri için her katta etüt odaları, öğrenci lobisi, kütüphane, tv salonu yer almaktadır.

Yurt ücreti: Yurt ücreti her bütçeye uyabilecek şekilde ve oda sayısına göre farklılık göstermektedir. Kredi kartı ile ödeme olabilmekte ve 10 ve 12 ay taksit seçeneği imkanı sunulmaktadır.

Yurt telefonu:
0 (312) 212 04 07 / 0 (312) 212 09 07

Yurt tanımı:
Özel Ekin Kız Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmaktadır. Bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre yönetilmektedir. Ankara‘nın en yüksek öğrenci kapasitesine sahip yurdu olmakla beraber 2010 yılından itibaren hizmet vermektedir. Yurdun konumu; metro, otobüs, dolmuş ve taksi duraklarına yürüme mesafesinde bulunmaktadır. 7/24 kamera desteği ile özel güvenlik sağlanmaktadır.

cial getusa seo analizi