Bolu Özel Arba Kız Öğrenci Yurdu – Burs Ücretleri
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  431935,153
  % -0,05
 • BIST 100
  %

Bolu Özel Arba Kız Öğrenci Yurdu

Bolu Özel Arba Kız Öğrenci Yurdu

Yurt adı: Özel Arba Kız Öğrenci Yurdu

Yurt adresi: Tabaklar mah. Cumhuriyet cad. Şeref sok. No:7 BOLU

Yurt özellikleri: Özel Arba Kız Öğrenci Yurdu üniversite durağına 59 metre uzaklıktadır. Yatak kapasitesi 184 kişiliktir. Odalar bir öğrencinin ihtiyacı için gerekli tüm eşyalara sahiptir. Sabah açık büfe kahvaltısı vardır. Hafta içi sabah kahvaltısı saat 07.00 – 10.00 arasında verilmektedir. Hafta sonu ise, 08.30 – 11.30 arası yapılmaktadır. Öğle yemeği Mengenli aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Saat 19.00 – 23.00 saatleri arasında 5 çeşit sıcak yemek, salata, tatlı veya meyve çeşidi bulunmaktadır.
1-2-3-4 kişilik suit ve normal odalar bulunmaktadır. Bütün odalarda banyo ve wc vardır. Odalarda telefon ve her öğrenciye çalışma masası bulunmaktadır. Özel Arba Kız Öğrenci Yurdu temizlik personelleri tarafında hafta içi gün aşırı oda temizliği yapılmaktadır. Öğrencilerin ders çalışabilecekleri etüt salonu yer almaktadır. Bunun yanında spor salonu ve masa tenisi gibi hobi odaları da bulunmaktadır. Öğrencilerin şahsi çamaşırlarını yıkayabilecekleri yeterli sayıda çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ütü ve ütü masası yer almaktadır. İdare tarafından hazırlanan sosyal ve kültürel faaliyetler de mevcuttur. Bu sayede öğrencilerin huzuru ve mutluluğu ön planda tutulmaktadır.

Yurt ücreti: Yurt ücreti oda sayılarına göre farklılık göstermektedir.

Yurt telefonu: 0 (374) 212 59 59 – 0 (374) 217 05 99

Yurt tanımı: Özel Arba Kız Öğrenci Yurdu, mimari projesinden, mekansal düzenlemelerine kadar her şeyin 1. sınıf düzeyinde olmasına özen göstermiştir. Öğrencilerinin başarısı ve istikballerine yönelik seçkin imkanlar sunmaktadır. 13.00 ile 02.00 saatleri arasında hizmet veren, fast-food yiyeceklerin sunulduğu, dev ekranlı televizyonları olan, satranç ve tavla gibi oyunların oynanabildiği 2 ayrı kafeteryası bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanabilecekleri bilgisayar salonu yer almaktadır. Binadaki kesintileri gidermek amacıyla jeneratör ve yedek su deposu bulunmaktadır. 24 saat full kayıt sistemli ve yüksek çözünürlüklü gece görüşlü kameralar, otomatik kartlı geçiş ve parmak izi sistemi ile öğrencilerini güvence altına almayı prensip haline getirmişlerdir. Özel Arba Kız Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirli aralıklarla denetlenmektedir.

cial getusa seo analizi