Bolu Özel Damla Erkek Öğrenci Yurdu – Burs Ücretleri
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  316129,419
  % 0,09
 • BIST 100
  %

Bolu Özel Damla Erkek Öğrenci Yurdu

Bolu Özel Damla Erkek Öğrenci Yurdu

Yurt adı: Özel Damla Erkek Öğrenci Yurdu

Yurt adresi:
Karamanlı Mah. Ferit Talay Cad. No:17 BOLU

Yurt özellikleri: Damla Erkek Öğrenci Yurdu 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. 1,2,3 ve 4 kişilik odaları bulunmaktadır. Odalar oldukça geniş, ferah ve konforludur. Bazı odalarda buzdolabı bulunmaktadır. Kahvaltısı açık büfe şeklindedir. Temizlik ve hijyeni ön planda tutarak lezzetli yemeklerle öğrencilerine en güzel hizmeti sunabilen profesyonel aşçısı bulunmaktadır. 5 çeşit akşam yemeği çıkmaktadır. Günboyu iki çeşit çorba mevcuttur. Bunun yanında sınırsız çay verilmektedir. Öğrencilerin keyifli zaman geçirebilecekleri oturma alanı ve televizyon bulunmaktadır. Derslerini çalışabilecekleri etüt salonu da mevuttur. Erkek öğrencilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan onları sağlıklı, huzurlu ve güler yüzlü ortamda ağırlayan geniş kadrosu yer almaktadır. Günlük oda temizliği yapılmaktadır. Öğrencilere yetecek kadar çamaşır makinesi, ütü ve ütü masasının olduğu oda bulunmaktadır. 24 saat sıcak su ve sınırsız internet hizmetiyle de öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Yurt ücreti:
Yurt ücreti Bolu merkez erkek yurtları arasında gayet makul bir fiyatı bulunmaktadır. Bu fiyat oda sayılarına göre farklılık göstermektedir.

Yurt telefonu: 0 (374) 217 74 17-18

Yurt tanımı:
Damla Yurt 1994 – 1995 eğitim öğretim yılında Damla Kız Öğrenci Yurdu olarak Ankara’da adımını atmıştır. 1998 – 1999 eğitim öğretim yılında da Bolu‘da şubesini açmıştır. Damla Kız Öğrenci Yurdu Bolu’da kurulan ilk özel öğrenci yurdu olma özelliğini taşıyarak bir ilke imza atmıştır.
2005 – 2006 eğitim öğretim döneminde Damla Kız Öğrenci Yurdu, erkek öğrencilerimizin barınma sorunları yaşamaları sebebiyle Damla Erkek Öğrenci Yurdu’na dönüştürülmüş olup erkek öğrencilerine hizmet vermeye başlamıştır. 1994 yılından bugüne kadar deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedirler. Özel Damla Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından istenen depreme dayanıklılık raporuna sahiptir. Yurtta jeneratör, yangın alarmı, yangın merdiveni ve acil aydınlatma sistemleri ile su ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede su deposu, hidrofor mevcuttur. Yurtta kalan öğrencilerin yaşam kalitesini yükseltmek amaçlı gece müdürleri nöbette bulunmaktadır.

cial getusa seo analizi