Bolu Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu – Burs Ücretleri
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  431418,267
  % -0,09
 • BIST 100
  %

Bolu Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu

Bolu Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu

Yurt adı: Bolu Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu

Yurt adresi: Bahçelievler Mah. Konuralp Cad. Leylak Sok. No:33 BOLU

Yurt özellikleri: Bolu’nun merkezinde bulunan Özel Güven Kız Öğrenci Yurdunun kapasitesi 110 kişiliktir. 2, 3 ve 4 kişilik odaları mevcuttur. Yurt, 7/24 güvenlik kamerası sistemi ile korunmaktadır. Sabah kahvaltısı açık büfe şeklindedir. Hafta içi sabah kahvaltısı 07.00 – 10.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Öğle yemeği ise, 15.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Hafta sonu ise, sabah kahvaltısı 09.00 – 11.00 saatleri arasında yapılmakta, öğle yemeği ise, 17.00 – 19.00 saatleri arasındadır. Yemekler, profesyonel aşçı tarafından temizliğe ve hijyene önem verilerek en lezzetli şekilde hazırlanmaktadır. Odaların temizlik hizmeti de Bolu Özel Güven Kız Öğrenci Yurdu temizlik personelleri tarafından yapılmaktadır. Odalar oldukça geniş, aydınlık ve ferahtır. Yurdun sabah çıkış saati 07.00 gece giriş saati ise, 24.00’dır. Yurdun parmak izi okuyucu sistemi bulunmaktadır. Otobüs durağına ulaşımı 5 dakikalık bir mesafe uzaklığındadır. Yurdun çevresi oldukça aydınlık ve güzel manzaralıdır. Öğrencilerin ders çalışabileceği etüt odası mevcuttur. Her katta 7/24 internet hizmeti bulunmaktadır. Çamaşır ve ütü odaları yer almaktadır. Ayrıca öğrencilerin dinlenebilecekleri ve aynı zamanda televizyon izleyebilecekleri oturma ve yemek salonu bulunmaktadır.

Yurt ücreti: Bolu Özel Güven Kız Öğrenci Yurdunun ücretleri ise, oda sayısı ve içerisinde bulunan televizyon, banyo, wc olması bakımından farklılık göstermektedir. Taban fiyat olarak 6.300’den başlamaktadır.

Yurt telefonu:
(0)374 217 01 56

Yurt tanımı:
 Bolu Güven Kız Öğrenci Yurdu 1998 yılından itibaren Yükseköğrenim Öğrencilerine kurumsal tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla en iyi şekilde hizmet vermektedir. Öğrencilerinin başarıya giden yollarının güvenli, samimi, rahat ve konforlu bir ortamda sağlanacağının bilincindedirler. Sevgi ve huzurun olduğu bir öğrenme ve yaşama ortamını öğrencilerine sağlamak ilkesini benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedirler. Bolu Güven Kız Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bulunmakta ve Kurucusu Emekli Emniyet Müdürü Orhan Acar ve eşi Füsun Acar, Yönetim Memuru Ayşen Kurtuluş ile öğrencilerinin her daim yanlarında olarak ve en iyi şekilde hizmet vererek çalışmalarını devam ettirmektedirler.

cial getusa seo analizi