Galatasaray Üniversitesi (G.S.Ü) Öğrenim Bursu – Burs Ücretleri
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  431264,643
  % -0,02
 • BIST 100
  %

Galatasaray Üniversitesi (G.S.Ü) Öğrenim Bursu

Galatasaray Üniversitesi (G.S.Ü) Öğrenim Bursu

Galatasaray Üniversitesi, burs başvurusunda bulunan ve bursa ihtiyacı olan öğrencilerine burs vermektedir. Galatasaray Eğitim Vakfı ve Galatasaray Eğitim Derneği tarafından verilen bu burs, maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilerin ihtiyacının karşılanması için verilmektedir.

Galatasaray Üniversitesi Öğrenim Bursu Nedir?

Galatasaray Üniversitesi Bursu, Galatasaray Eğitim Vakfı ve Galatasaray Eğitim Derneğince, üniversitenin öğrencilerinin başvurabileceği ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilerin alabileceği bir burstur.

Galatasaray Üniversitesi Öğrenim Bursu Ne Kadar?

Galatasaray Eğitim Vakfının belirlediği yükseköğrenim bursları 450 TL tutarındadır. Bu burs, 9 ay süresince verilmektedir.

Galatasaray Üniversitesi Öğrenim Bursu Şartları Nelerdir?

Galatasaray Üniversitesi Bursu için çok fazla başvuru şartı bulunmamaktadır. Galatasaray Üniversitesinin bursuna başvuru yapmak isteyen kişilerin, Galatasaray Üniversitesi öğrencisi olması gerekmektedir. Ayrıca, maddi durumu yeterli olmayanlara verilmektedir.

Galatasaray Üniversitesi Bursundan yararlanmak isteyen öğrenciler, Galatasaray Eğitim Vakfına ve Galatasaray Eğitim Derneğine başvuru yapmalıdır. GEV Bursu, karşılıksız bir burs değildir. Bu bursu almak isteyenler, GEV’in internet adresinden başvuru yapabilmektedir.

Galatasaray Üniversitesi Öğrenim Bursu Başvuru ve Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Galatasaray Eğitim Vakfı Bursları için başvuruların 14 Ekim tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Galatasaray Üniversitesinin burslarının sonuç tarihleri ilgili bir açıklama bulunmamaktadır. Galatasaray Üniversitesi, bu konuda internet üzerinden bilgi vermemiştir. Burs için başvuruların ne zaman başlayacağına ve burs başvurularının sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair net bilgi almak isteyenlerin, yine üniversitenin ilgili bölümleri ile görüşmesi gerekmektedir. Böylelikle, konu hakkında kesin bir bilgi alınabilir.

Bursu veren Galatasaray Eğitim Vakfına www.gev.org internet adresinden ve 212 293 43 10 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

 

cial getusa seo analizi