Özel Abant Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu – Burs Ücretleri
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  317048,427
  % 0,30
 • BIST 100
  %

Özel Abant Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Özel Abant Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Yurt adı: Özel Abant Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Yurt adresi: Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. No: 65/A – BOLU

Yurt özellikleri: Özel Abant Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdunda 49 oda bulunmaktadır. Odalar geniş, aydınlık ve ferahtır. Bütün odalarda televizyon, telefon, merkezi sinema sistemi ve ücretsiz internet bağlantısı, banyo ve wc mevcuttur. Sabah kahvaltısı açık büfe şeklindedir. Akşam yemeği en
az 4 çeşit olarak çıkmaktadır. Yemekler, temizliğe ve hijyene önem verilerek yapılmaktadır. Hafta içi gece, hafta sonu öğlen çorba servisi bulunmaktadır. Hergün oda ve banyo temizliği yapılmaktadır. Öğrencilere ait çamaşır ve ütü odası bulunmaktadır. Ayrıca her katta buzdolabı da yer almaktadır. Yurt idaresi, her öğrencisini düşünerek çalışma alanına önem vermektedir. Bu amaçla yapılan mimarlık ve mühendislik bölümünde okuyan öğrenciler için etüd odasında plan ve proje masaları bulunmaktadır. Oda katlarının koridorlarında oturma grupları da mevcuttur.

Yurt ücreti: Her bütçeye uyabilecek ve oda sayısına göre değişiklik gösterebilen fiyatları bulunmaktadır.

Yurt telefonu: 0 (374)  212 81 55

Yurt tanımı: Özel Abant Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Mili Eğitim Bakanlığına bağlı olarak güvenli bir hizmet vermektedir. Yurt, Emekli İl Milli Eğitim Müdürü Kemal SUCU ve İşletmeci Turizmci Erdoğan SEZGİN tarafından kurulmuştur. Özel Abant Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Bolu ilinin en merkezi yerinde bulunmaktadır. Yurt, bütün yönleriyle güvenlik kameralarıyla donatılmış ve günün 24 saati gözlem altına alınmıştır.
Yurt binası, deprem yönetmeliğine uygun, yurt amaçlı plan ve projeli olarak 2004–2006 yılları arası inşa edilmiş ve 2006–2007 öğretim yılında hizmete açılmıştır.
Özel Abant Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu üniversite otobüs durağına 30 metre mesafededir. Yurt çalışanları hizmetlerini son derece güler yüzlü, samimi ve güvenilir bir şekilde öğrencilerine sunmaktadırlar. Yurt, asansör ve jeneratöre sahiptir. Bu sayede yurtta elektrik kesintisi söz konusu değildir. Bu öğrenciler için büyük artılardan biri olmuştur. 24 saat boyunca sıcak su mevcuttur. Yangın tehlikelerine karşı tüm önlemler alınmış ve her katta yangın merdivenine iniş verilmiştir. Uygun yerlere yangın dolapları ve yangın tüpleri yerleştirilmiştir.

cial getusa seo analizi