The Centre Of International Legal Studies Bursu Şartları ve Başvurusu – Burs Ücretleri
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  316193,582
  % 0,06
 • BIST 100
  %

The Centre Of International Legal Studies Bursu Şartları ve Başvurusu

The Centre Of International Legal Studies Bursu Şartları ve Başvurusu

The Centre Of International Legal Studies bursu hukuk öğrenimini geliştirmeye yönelik olarak verilmekte olup, hukuk çalışmalarını destekleyen ülkelerin arasında hukuk öğrencilerine verilmekte ve öğrenci, öğretim mübadelesine hak tanımaktadır.

The Centre Of International Legal Studies bursu nedir?

The Centre Of International Legal Studies bursu hukuk öğrenimini geliştirmek adına verilen verilen bir burstur. Hukuk kurallarının geliştirilmesi ve bunun yanı sıra güçlendirmesi için araştırma çalışmalarını destekleyeni bir burstur. Hukuka önem veren ülkeler çerçevesinde öğretim görevlileri ve öğrencileri bir değişim programına tabi tutmakta ve bu noktada burs imkanı da sağlamaktadır.

The Centre Of International Legal Studies bursu ne kadar?

The Centre Of International Legal Studies burs yardımı her bölüm için farklılık göstermektedir. Lisans programı, yüksek lisans programı, değişim öğrencileri, doktora ve profesyonellik için farklı burs tutarları öğrencilere tanınmıştır.

The Centre Of International Legal Studies şartları nelerdir?

The Centre Of International Legal Studies bursunun şartlarına baktığımızda hukuk bölümü okuma yahut hukuk bölümünü bitirme şartı bulunmaktadır. Bu şartları taşımanız halinde burs başvurusu ve bunun yanı sıra değişim programı için başvuru gerçekleştirme hakkınız vardır.

The Centre Of International Legal Studies bursu başvuru ve sonuçları ne zaman açıklanacak?

Başvuru bahar ve güz dönemlerinde gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra değişim programları The Centre Of International Legal Studies sitesinden resmi olarak belirli dönemlerde ihtiyaç dahilinde ve program çerçevesinde duyurulmaktadır.

Burs başvurusunda bulunmak yahut merkez ile iletişime geçmek adına telefon numarası +31 30 253 35 50 olarak belirtilmiştir.

cial getusa seo analizi